„Cinder i Ella” – Kelly Oram

Tytuł: „Cinder i Ella”

Cykl: Cinder i Ella (tom1)

Seria: Uwaga Młodość

Data wydania: 31stycznia 2018

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Liczba stron: 344

Kategoria: Literatura młodzieżowa

„Cinder i Ella” to współczesna historia Kopciuszka.

Ella wiodła normalne życie nastolatki. Miała przyjaciół, kochającą mamę oraz książki. Prowadziła również bloga, dzięki któremu poznała Cindera. Szybko stali się dla siebie kimś więcej i mimo, że nigdy się nie spotkali zostali najlepszymi przyjaciółmi. Wszystko zmieniło się w dniu jej 18urodzin, podczas których uległa poważnemu wypadkowi. Straciła przez niego nie tylko najbliższą osobę, czyli mamę ale również jej kontakt z Cinderem się urwał. Po długim pobycie w szpitalu musiała zamieszkać ze swoim tatą oraz jego nową rodziną. Było to dla niej bardzo trudne, ponieważ nie miała z nim żadnego kontaktu odkąd zostawił je gdy miała 8lat. W odnalezieniu spokoju i rekonwalescencji nie pomagały również przyrodnie siostry, które dawały jej w kość przy każdej możliwej okazji. Ellamara postanowiła odnowić internetową znajomość, ponieważ potrzebowała wsparcia przyjaciela jak nigdy dotąd.

Cinder, a właściwie Brian Oliver jest jednym z najbardziej popularnych aktorów w Los Angeles. Wiedzie z pozoru szczęśliwe życie, bo przecież czego można chcieć więcej? Jest sławny, bogaty, a kobiety ustawiają się do niego w kolejce. Odkąd 8miesiecy temu jego serce się zatrzymało, z powodu utraty ukochanej osoby, jego jedynym celem jest zdobycie Oskara. Niestety by osiągnąć swój cel musi przekonać otoczenie, że nie jest tylko złotym chłopcem Hollywood, któremu w głowie wybryki, a poważnym mężczyzną. By tego dokonać zespół jego agentów i managerów nakazuje mu, na potrzeby wizerunku udawać związek z przebiegłą i okrutną gwiazdką Kaylee. Mimo niechęci, godzi się na to. Wszystko zmienia się gdy podczas kolacji dostaje e-maila od Elli. Brian budzi się z letargu, bo znów ma po co żyć. Niestety na drodzę szczęścia Elli i Cindera staje jego sława oraz chęć zemsty Kylee. Oboje będą musieli dużo poświęcić, by móc odnaleźć spokój oraz całkowicie poddać się miłości.

Już dawno żadna książka nie wywołała we mnie tylu emocji. Historia Elli sprawiła, że śmiałam się i płakałam na przemian. Książka mimo bajkowej otoczki jest bardzo pouczająca, pokazuje nam jak okrutni potrafią być ludzie w dzisiejszych czasach i jak łatwo jest zranić drugiego człowieka. W życiu najważniejsze jest, by mieć u swojego boku osoby, które nas kochają i wspierają niezależnie od tego kim jesteśmy, jak wyglądamy, czy jesteśmy bogaci czy biedni. Książkę polecam z czystym sumieniem. 😊

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: